Bebek Bakıcısı Seçimi

Çalışmak zorundayız, gelecek ve hayat standartlarımız için, her anne bebeğine en iyisini ister, en iyisi sizin çalışmanızda olabilir, hem kendi mutluluğunuz hem bebeğiniz için…

Çalışan annenin bebek bakıcısı seçerken ilk dikkat edeceği en önemli unsur, bebek bakıcısın daha öncesinde çalışan bir anne babanın çocuğunun sorumluluğunu almış olasıdır. Her şeyden önce güvenle arkanızı dönebileceğiniz bir bebek bakıcısı bulmanız için her detayı düşündük. Bebek bakıcısı mutlu, sevgi dolu, işini meslek olarak görüp yıllara yaymış, işinin vicdani ve ilahi sorumluluğunun farkında, aynı zamanda çalıştığı aile ile saygı, anlayış, en önemlisi karşılıklı güven içinde profesyonelce bir ilişki kurabilen kapasitede bir bakıcı olmalıdır. Bütün bunların meyvelerini çocuğumuzdan zamanla toplamaya başlar, huzurlu bir ev ve iş hayatı konforunu da yaşarsınız. UNUTMAYIN HERKES ÇOCUK BAKAMAZ… Bunu ancak yüreğinde çocuk sevgisi olan yapabilir…

Çocuk Bakıcısı Seçimi

Sevgi ve güven her şeyin önünde olmalıdır. Anne ve baba kendi anlaşabilecekleri kültürde ve karakterlerde bakıcı ile çalışmalıdır. Çocuk bakıcısının özellikle anne ile aynı dili konuşabilen ve karşılıklı uyum içinde, uzun vadeli çalışabilmeleri için bu şarttır.

Her aile bakıcı seçerken iş tanımı olarak önceliklerini belirlemelidir. Bu öncelikler; bakıcının yaşı, yatılı bakıcı – gündüzlü bebek bakıcısı ihtiyacını, tarzı ve kültür seviyesini, bakıcının kendini ifade etmesini ve görünümü, ailenin bebeği ile ilgili özel bir durumu (beslenme, uyku, fiziksel ve zihinsel gibi) var ise kararlarını bunu gözeterek vermesi, iletişime açık, bu işi meslek olarak gören ve severek yapan bakıcılarla görüşmelidir.iletişime açık ve pozitif bakıcı hayatınızı daha kolaylaştıracaktır. Bizi arayın size seçimleriniz konusunda köprü olalım.

Yardımcı Arıyorum

Evinize alacağınız yardımcı güvenilir, temiz görünümlü, kimlik bilgileri araştırılması yapılmış, canınızı ve malınızı emanet edeceğiniz eller olmalı. Bizi aramanızın nedeni profesyonel bir yardımcı ile tanışmak ve iş tecrübelerinin araştırmalarının yapılmış olmasıdır.

Yardımcının yemek, ütü, temizlik bilgilerinden emin olarak işe alıp, iş öğretmek için uğraşmak istemiyorsunuz, haklısınız! İş bilen yardımcılar için bizi arayın.

Çocuk bakıcısı seçimi

Çocuk bakıcısı seçerken nelere dikkat edilmelidir.

 • Bakıcının kimlik bilgilerinin doğruluğuna,
 • Bakıcının aile özel hayat durumuna,
 • Bakıcının ikamet bilgilerine,
 • Bakıcın konuşma, kendini ifade etme ve dış görünümüne,
 • Bakıcının kültür ve yaşam tarzının size uygun ve yakın olmasına,
 • Bakıcının daha önceki referanslarına ve çalışma sürelerine,
 • Bakıcının daha önceki iş tanımlarına ve yapıp-yapmayacakları iş tanımlarına,
 • Bakıcının çocuk bakımına verdiği değere
 • Ve daha birçok aklınıza gelmeyecek detaylar için bizim gibi uzmanları arayabilirsiniz…

Avrupa yakası ev işlerine yardımcı

Yatılı yardımcıgündüzlü yardımcıyarım gün yardımcıev işlerine yardımcıhasta bakımına yardımcıyaşlı bakımına yardımcıanne yardımcısı gibi her alanda hizmet vermekteyiz.

Yatılı temizlikçi, gündüzlü temizlikçi, yarım gün temizlikçi, yaşlı yanına temizlikçi, anne yardımcısı temizlikçisi için bizi arayın…

İş bilen, referanslı, güvenilir, profesyonel temizlikçi temin edilir.

Bizi Arayın…

Anadolu yakası ev işlerine yardımcı

Yatılı yardımcıgündüzlü yardımcıyarım gün yardımcıev işlerine yardımcıhasta bakımına yardımcıyaşlı bakımına yardımcıanne yardımcısı gibi her alanda hizmet vermekteyiz.

Yatılı temizlikçi, gündüzlü temizlikçi, yarım gün temizlikçi, yaşlı yanına temizlikçi, anne yardımcısı temizlikçisi için bizi arayın…

İş bilen, referanslı, güvenilir, profesyonel temizlikçi temin edilir.

Bizi Arayın…

Hasta Bakıcı Arıyorum

Hasta bakıcısı: Hasta bakıcılığı sabır ve emek ister…

Hastalığın niteliği veya ağırlığı bir hastane tedavisini gerektirmiyorsa, hastanın evde tedavi edilip bakılmamasını için ortada hiçbir neden yoktur.

Evde hasta bakımı yapacak kişinin bu konuda daha önce böyle bir deneyimde bulunmuş, titiz ve duyarlı bir insan olmalıdır. Hastanın kendini iyi hissetme ve iyileşme sürecinin hızlanması açısından, hasta bakıcının pozitif ve güler yüzlü işini yapması ve hastaya moral vermesi çok ama çok önemlidir. Meslek edinmiş bakıcılık, yüksek ahlak, ruhsal, vücutsal dikkat ve özen gerektirir. Hastaların güvenini kazanarak onların en güçlü dönemlerinde sakinleştirip rahatlamalarını sağlayabilmelidirler. Hasta bakıcıların giyim ve kuşamlarına, temizliklerine önem vermeleri gerekir. Başladıkları işi ara vermeden bitirmeleri, sakin olmalar ve yüksek sesle konuşmamaları aranan niteliklerdir. Ailenin ve hastanın isteğine görevde bay veya bayanda olabilir. Bu konuda hastanızı güvenle emanet edebileceğiniz özenle seçtiğimiz hasta bakıcısı adaylarımızı sizlere sunuyoruz.

 • Hasta bakıcısı bireylere beslenme, genel vücut temizliği, hareket, uygun yatak pozisyonu gibi temel gereksinimlerini karşılayacak bakım hizmeti verir,
 • Hasta bakıcısının en önemli sorumluluğu yaşlı veya hastanın kullanması gereken ilaçları düzenli ve dikkatli vermesidir. Hasta bakıcısı hastanın her durumunu gözlemler ve değişik bir durumla karşılaştığında gerekli kişilere durumu derhal aktarır.
 • Hasta bakıcısı tansiyon, ateş, nabız, solunum gibi günlük sağlık göstergelerinin kontrolünü yapar,
 • Hasta bakıcısı bireylere acil durumlarda ilkyardım kurallarını uygular (eğitimli ,diplomalı ve sertifikası olması gerekir )
 • Hastanın hekim tarafından planlanan tedavisinin uygulanmasını sağlamak için enjeksiyon, pansuman, yara bakımı, sonda bakımı vb. tıbbi girişimleri yapar, ilaç tedavilerini uygular,
 • Sosyal ve fiziksel rehabilitasyona gereksinimi olan yaşlılara planlanan programların uygulanmasında yardımcı olur,
 • Hasta bakıcısı çalışırken her hangi bir konuda yaşlıların yakınları, sağlık personeli ile iletişim halinde olabilmelidirler.

Bebek bakıcısı, Çocuk bakıcısı Arıyorum

Bebek bakıcısıçocuk bakıcısı ararken en önemli kriterler, çalışıyorsanız, daha önce çalışan bir ailenin sorumluluğunu almış bir bakıcı ile çalışmanız sizin ve bebeğiniz için en doğrusu olacaktır.

Bu işi hem gönülden sevgisiyle yapan bir bakıcı hem de profesyonelce meslek olarak gören, daha önce çalıştığı ailelerle görüşebileceğiniz, çalışma sürelerini gözeteceğiniz varız.

İyi bebek bakıcı nasıl olmalı diye sorduğumuzda şunların cevabını almalısınız:

Güvenilir bakıcı, titiz bakıcı, işini seven, tutarlı, gerek duyduğunda doğru inisiyatif kullanabilecek bakıcı, anne ve babaya uyumlu davranabilecek bakıcı, anlayışlı prensipli, duygusalsal zekası olan, aile ve doktorun direktiflerini anlayıp uygulayacak bakıcı, ihtiyaç duyulduğunda çalışma saatleri konusunda esneklik sağlayabilecek, anne ve babayla empati yapabilecek, sormadan çocuk veya bebekle ilgili önemli kararları tek başına almayacak bakıcı, bebeğin veya çocuğun bütün bedensel, fiziksel ve zihinsel gelişiminden sorumlu olacak bakıcı… Ve daha yüzlerce detay detayı sizin adınıza biri anne olarak düşündük ve uyguladık, bizi arayın yanınızda olalım…

Bakıcı Arıyorum

‘’Anne ve Baba Kutsaldır‘’ düşüncesiyle yetişkin bireylerin ebeveynleri için yaşlı bakıcısı – hasta bakıcısı seçerken her zaman çok dikkatli ve seçici oluyoruz. Uygun bir yaşlı bakıcısı – hasta bakıcısı arayışına geçmeden önce yaşlı bakıcısının nasıl olması gerektiği konusunda bilgi sahibi olmak gerekir. Yaşlılarımız kendilerini güvende ve huzurlu bir ortamda hissetmek isterler, sağlıklı olmaları kadar, onların moral ve motivasyonu da çok önemlidir. Bütün bu konularda bizim titiz bakıcı seçimlerimize güvenmenizi öneriyor ve yardımcı olmak için aramanızı bekliyoruz. İnsanların hayatlarının her safhasında yardımcı ihtiyacı olduğunu bilerek yaşlılarınız da yaşlı bakıcısı, hastalarınıza hasta bakıcısı, refakatçi, hasta bakıcı, hemşire ve evlerinde onlara can yoldaşı olacak, şefkatli ve profesyonel kişilerle hayatınızı kolaylaştırmak bizim amacımızdır…

YAŞLI VE HASTA BAKICISI SEÇERKEN NELERE DİKKAT EDİLMELİ?

 • Yaşlı insanlara hizmet etmeyi seven ve onlarla birlikte olmaktan keyif alan yaşlı ve hasta bakıcısı olmalıdır.
 • Sorumluluğunu alacağı hastanın hastalığını bilen, önceki tecrübelerinde bu tarzda hasta bakmış, hastanın ihtiyaçlarına fiziksel cevap verebilecek bilgi sahibi bir hasta bakıcısı olmalıdır.
 • Yaşlı Bakıcısı mesleğini severek yapması ve bu işi duygusal bağ kurarak yaşlılarımızı mutlu etmeli
 • Yaşlı veya hasta bakıcısı şefkatli, vicdanlı ve güvenilir olmalıdır.
 • Yaşlı ve yakınlarıyla empati kurabilen ve onların duygu ve düşüncelerini anlayabilen bir yaşlı bakıcısı olmalıdır
 • Sevecen, sabırlı, güler yüzlü, düzgün, dinamik, dikkatli ve işine özen gösteren bir yaşlı bakıcısı olmalıdır.
 • Bir işi planlayabilen ve uygulamaya koyabilen, pratik, Sorumluluk sahibi, işbirliğine ve kişisel gelişime açık, yaşlı için doktor ve ailenin direktiflerini uygulayabilen, akıllı bir yaşlı bakıcısıolmalıdır.
 • Yaşlı Bakıcısının sigara kullanmaması, ruhsal ve fiziksel rahatsızlığı olmayan, sağlık raporu olan kimseler olmaları gerekmektedir.
 • Kimlik kontrollerinde geçmiş, yeri yurdu belli güvenilir bir yaşlı bakıcısı olmalıdır.

Yaşlı Bakıcısı

Yaşlı Bakıcılar Yaşayan herkesin bir gün deneyimleyeceği yaşlılık dönemi için söylenecek en önemli söz sağlıklı ve kaliteli bir yaşlılık geçirme ümitlerimizdir. Bu durum ise yaşlıların bakımı, beslenmesi, duygusal ihtiyaçlarının tam olarak ve sağlıklı karşılanması ile mümkündür.

Yaşlı bakıcıların da bulunması gereken en önemli özellik bir bebeğe yaklaşırmışcasına gösterilen şevkat ve güven duygusudur. Bunun yanında anlayış ve sabır gelmektedir. Özellikle yaşlı insanları seven diyalog kurmakta zorlanmayan gerekli özeni gösteren kişiler yaşlı bakıcılığı mesleğine uygun kişiler olarak yaşlı bakıcısı mülakatlarında daha önce yaşlı bakmış, saydığımız özelliklere uygun kişileri portföyümüze dahil ediyoruz. Ve prensib olarak bizden aldığınız yaşlı bakıcısı ile olan çalışma sürecini takip eder memnuniyet geri bildirimlerinizi kontrol ederiz.