Yatılı Personel

YATILI PERSONEL 

Yatılı personel ile Tek çocuklu bir aileyseniz ev işleri ve çocukla geçireceğiniz zamanı bir şekilde dengeleyebilir, her ikisine de vakit bulabilirsiniz. Ancak iki ve ikiden fazla çocuğunuz varsa yatılı bakıcı özellikle ev işlerinden elinizi eteğinizi çekmeniz için iyi bir alternatif olabilir. Böylece siz yorgun ve çocuklarınızı özlemiş bir şekilde işten eve geldiğinizde sadece çocuklarla vakit geçirebilir, ev işlerini dert etmeyebilirsiniz.
Sabahları bakıcının otobüsü kaçırması nedeniyle işe geç kalmaz, akşamları otobüse yetişme telaşı ile işten palas pandıras çıkmak zorunda kalmazsınız. Bakıcının ailesel sebeplerle izin alması gibi bir durum olmaması da bir diğer artı sebebidir.
Yatılı bakıcının tatili haftada bir gündür. Dolayısıyla en azından haftasonu tatilinde bir gün, resmi tatillerde ve bayram tatillerinde çalışan bir bakıcınız olması, çocuklarla rahat rahat vakit geçirmenizi sağlar.
Çocuklar yattıktan sonra karı-koca başbaşa bir yemeğe çıkabilir ve hatta sinemaya bile gidebilirsiniz.
Özellikle İngilizce bilen bakıcıları tercih ederseniz çocuğunuzun az da olsa İngilizce öğrenmesini sağlayabilirsiniz.

NERELERDE HİZMET VERİYORUZ?

İstanbul Avrupa ve Anadolu yakasında, Tüm Türkiye’de, A.B.D., Almanya, İngiltere ve Dubai olmak üzere bir çok ülkeye hizmet vermekteyiz.

NEDEN BİZ?

  • Aradığınız bakıcı 1 gün içinde size sunulur.
  • 6 ay içinde 3 kere bakıcı değiştirebilirsiniz.
  • Yüksek miktarda ve sürekli değişen, yenilenen kayıtlı CV arasında size en uygun aday titizlikle seçilir.
  • Yabancı uyruklu personellerin hepsi oturma izinlidir.
  • Türk uyruklu personellerin adli sicil ve ikametgahları size teslim edilir.
  • Personel seçimlerinizde evinize veya iş yerlerinize ücretsiz ve özel servis yapılır.
  • Hizmet verdiğimiz özel ve tüzel kişiler tarafından tam referanslarımız bulunmaktadır.

EN UYGUN BEBEK BAKICISINI NASIL BULUYORUZ?

İletişim bilgilerinizi aşağıdaki formdan bize ulaştırabilirsiniz. Müşteri temsilcimiz sizi arayarak almak istediğiniz hizmeti ve aradığınız güvenilir uzman bebek bakıcısının özelliklerini tespit eder ve size 1 gün içerisinde, bebek bakıcısı profilini resimleri ve referanslarıyla sunar.

EĞER, BAKICIDAN MEMNUN KALMAZSAM?

Size sunulan seçeneklerden, en uygun elemanı seçtikten sonra sözleşme sürecimiz başlar. Siz, şirketimiz ve elemanın bulunduğu 3 taraflı bu sözleşme 6 ay içerisinde bakıcıdan memnun kalmamanız durumunda şirketimizin size aynı kriterlerde 3 yeni eleman daha sağlayacağını sözünü verir.

ÇALIŞMA MODELİMİZ VE ÖDEME NASIL GERÇEKLEŞİYOR?

Şirketimizden en uygun elemanı aldınız, çalıştırmaya başladınız fakat bir müddet sonra memnun kalmadınız çıksın dediniz veya eleman işi bıraktı bu takdirde size 6 ay içinde 3 tane daha yeni eleman sağlamakla şirketimizin müşteri memnuniyetini gösteren bir sözleşme yapıyoruz. Bu sözleşmeyi takiben anlaştığınız ücretin 1 maaş tamamını sizden danışmanlık ücretimiz olarak ve bir kereliğe mahsus olmak üzere talep ediyoruz. Niye size de 1 maaş ödüyorum diye soracak olursanız;  4904 sayılı Türkiye İş Kanunu gereğince iş arayanlardan menfaat sağlanması ve ücret alınması yasaktır.

BİZE NASIL ULAŞABİLİRSİNİZ?

Soru ve dilekleriniz için aşağıdaki iletişim formumuzu doldurabilir, arayarak veya WhatsApp üzerinden mesaj atarak bize ulaşabilirsiniz.  Telefon: 0531 715 23 80

Yatılı Personel İş İlanı Başvurusu

İş mi arıyorsunuz? İhtiyacınız olan iş burada, HEMEN BAŞVURU formunu doldurun ve size en uygun, en iyi işi bulalım.
Ücretsiz
Tüm personel ihitiyaçlarınız için HEMEN ŞİMDİ BAŞVURU formunu doldurun. ihtiyaçlarınız doğrultusunda kısa sürede sistemlerimiz tarafın...
Ücretsiz